Производитель товаров для здоровья - все лучшее от природы
от минералов до экстрактов растений

(067)-571-87-51

(066)-639-50-51

Капли Паренхим для печени водные экстракты расторопши и какавелли

 • Капли Паренхим для печени водные экстракты расторопши и какавелли
Капли Паренхим 50 мл
ПАРЕНХІМ Краплі для печінки

Склад: водні екстракти насіння розторопши, какавелли, сорбінова та лимонна кислоти.

Печінка - головна хімічна лабораторія організму. Від її нормальної роботи залежить функціонування всіх органів, опір організму інфекції, зовнішній вигляд та навіть емоційний стан (лікарі вважають, чим краще працює печінка, тим міцніші нерви). Печінка впливає на процес травлення, руйнує токсичні речовини, розщеплює жири, а також трансформує біохімічні продукти, синтезує з них нові життєвонеобхідні. Важливе значення цього органу в організмі людини зобов'язує кожного піклуватися про його працездатність, враховувати всі потреби та уникати шкідливих для нього умов роботи.

Унікальність лікувальних властивостей екстракту насіння розторопши обумовлена присутністю у ньому силімарину - комплексу потужних природних антиоксидантів - флаволігнанів. Силімарин має різнобічну гепатопротекторну дію - зміцнює мембрани гепатоцитів (клітин печінки), захищаючи їх від "руйнівних атак" вільних радикалів, згубного впливу токсичних речовин (у т. ч. алкоголю), покращує метаболічні процеси в печінці та сприяє регенерації пошкоджених гепатоцитів (за рахунок стимуляції в них синтезу фосфоліпідів, структурних та функціональних білків), запобігає жировій дистрофії печінки, попереджує та зупиняє розвиток запальних процесів у печінці, жовчному міхурі та жовчовивідних шляхах, нормалізує процес жовчоутворення та жовчовиділення, покращує детоксикаційну функцію печінки.

Екстракт какавелли - екстракт лушпиння какао-бобів, є природним гепатопротектором. Він багатий на флавоноїди. Відмінною характеристикою флавоноїдів з какавелли є їх висока біодоступність, дуже легка абсорбція в людському організмі. Як антиоксиданти ці речовини в 6 разів перевершують здатність вітаміну С до усунення активності кисневих радикалів. Екстракт какавелли - джерело пектину, який стабілізує обмін речовин. Він зменшує вміст холестерину в організмі, поліпшує перистальтику кишечника та периферійний кровообіг. Але найціннішою його властивістю можна сміливо назвати - здатність очищати від шкідливих речовин (радіоактивних елементів, пестицидів та іонів важких металів). Крім того, він має обволікаючі та в'яжучі властивості, що сприятливо позначаються на стані слизової оболонки шлунково-кишкового тракту.

Використовується:

 • як гепатопротекторний засіб (для захисту та відновлення функцій печінки при її вірусному, токсичному, алкогольному, жировому, радіаційному ураженні);
 • для нормалізації травлення, жовчовиділення, обміну білків, жирів та вуглеводів;
 • як детоксикуючий, антихолестеринемічний, загальнозміцнюючий, імуномодулюючий засіб.
 • Рекомендується застосовувати, як допоміжний засіб при комплексному лікуванні: гострого та хронічного гепатитів різної етіології; цирозу печінки; холециститу; дискінезії жовчовивідних шляхів; жовчокам'яної хвороби; панкреатиту; інтоксикацій (у т. ч. алкагольних та медикаментозних); псоріазі; шкірних хворобах, що виникли на фоні захворювання печінки.

  Спосіб застосування: Дорослі: 10-15 крапель на склянку теплої води 2-3 рази на день. Діти (старше 5 років) - ? дорослої дози. Курс: від 21 дня до 2-х місяців.

  Протипоказано: при індивідуальній чутливості до компонентів, вагітності, жінкам в період лактації, дітям до 5 років. Натуральний рослинний склад може викликати алергійну реакцію.

  Теги: Капли, Naturline