Производитель товаров для здоровья - все лучшее от природы
от минералов до экстрактов растений

(067)-571-87-51

(066)-639-50-51

Капли Здоровые суставы смесь 14 растительных экстрактов

 • Капли Здоровые суставы смесь 14 растительных экстрактов
Капли Здоровые суставы 50 мл

Склад: водні екстракти кореню вовчуга, лопуха, півонії, солодки; трави люцерни, материнки, деревію, буркуну; цвіту липи та бузини; листя берези; плодів каштана; соломи вівса; омели; сорбінова та лимонна кислоти.

Недуги суглобів займають перше місце в світі серед хвороб внутрішніх органів, які в запущеній стадії можуть призводити до тимчасової непрацездатності і навіть інвалідності. Тому ні в якому разі не можна недооцінювати їх серйозність.

Фітотерапія суглобових патологій за допомогою крапель "Здорові суглоби" базується на принципах:

 1. нормалізація обміну сечової кислоти. У цьому випадку використовуються рослини, що володіють здатністю виводити з організму надлишки сечової кислоти: лист берези, корінь лопуха, корінь вовчуга.
 2. усунення хронічних вогнищ стрептококової інфекції в організмі. Тут використовуються рослини з високою протимікробною активністю: трава материнки, люцерни, цвіт липи та ін.
 3. імуномодуляція. При ревматоїдному артриті та подібних захворюваннях, коли у витоках хвороби лежить аутоімунне ураження тканин суглобів, то для специфічного базисного лікування потрібно обрати екстракти рослин - імуномодулятори та цитостатики: екстракт трави люцерни, листа берези. Найкращим нетоксичним рослинним циостатиком є екстракт кореню вовчуга. Навіть тривалий прийом цієї рослини не викликає ніяких побічних ефектів.
 4. застосування неспецифічних протизапальних екстрактів. Неспецифічними вони називаються тому, що показані до застосування при будь-яких формах суглобової патології. Всі рослини з протизапальними властивостями можна розділити на три групи в залежності від діючої речовини. Перша група - трави, які містять саліцилати: корені півонії та вовчуга, лист берези. Друга група - містить так звані фітостерини, ди- і тритерпеноїди та інші речовини, що мають стероидную структуру. Їх структура і, відповідно, ефект, близькі до дії глюкокортикоїдів, гормонів кори надниркових залоз, таких як преднізолон. Чемпіоном тут є екстракт коренів солодки, який, крім того, має ще сечогінні та знеболювальні властивості. Фітостерини містить й трава люцерни. (До речі! Дослідження, проведені в Національному інституті раку (США), показали, що екстракт трави люцерни сприяє нейтралізації канцерогенів в травному тракті, обволікаючи їх, виводить з організму.) Третя група - ті, що містять таніни та галову кислоту: корені півонії, трава деревію та ін.

Інші компоненти крапель "Здорові суглоби" також виконують важливі для лікування та профілактики уражень суглобів функції. Екстракти трав буркуну та материнки мають знеболюючі, ранозагоювальні, антисептичні та заспокійливі властивості. Флавоноїди, що містяться у екстракті цвіту липи, мають протизапальну, противірусну (фітонцидну) та протипухлинну дію, володіють потужними антиоксидантними властивостями, чим запобігають передчасному старінню організму. Екстракт плодів каштану - венотонізуючий, протизапальний, протинабряковий, капілярозміцнюючий, судинозвужуючий, знеболюючий засіб. Авенантрамін, що міститься у екстракті вівса пригнічує запальні процеси та уповільнює розвиток атеросклерозу. Екстракт омели ефективний при ревматичних болях, остеохондрозі, радикуліті, поліартриті. Аскорбінова кислота потрібна організму для здійснення окисно-відновних реакцій, при нестачі цього вітаміну в організмі в разі його схильності до подагри недоокислені кислоти відкладуються в суглобах у вигляді сечокислих солей. Тому для профілактики подагри, а також як сечогінний, протизапальний засіб використовується екстракт цвіту бузини.

Використовується як протизапальний, знеболювальний, регенеруючий, антисептичний, судинотонізуючий, загальнозміцнюючий засіб.

Рекомендується застосовувати, як допоміжний засіб при комплексному лікуванні: подагри, запальних (артритів) та незапальних дегенеративних (артрозів) захворювань суглобів, артралгій.

Спосіб застосування:

 • Дорослі: 10-15 крапель на склянку теплої води 2-3 рази на день.
 • Діти (старше 5 років) - ? дорослої дози.
 • Курс: від 21 дня до 2х місяців.
 • Протипоказано: при індивідуальній чутливості до компонентів, вагітності, жінкам в період лактації, дітям до 5 років. Натуральний рослинний склад може викликати алергійну реакцію.

  Теги: Капли, Naturline